Dziś czynne do 21:00, Carrefour - do 22:00

Wielkanoc z Galerią Sandecja

 

ZAPRASZAMY NA WIELKANOC Z GALERIĄ SANDECJA!

W weekend 13-14 kwietnia w godzinach 11:00-19:00 w Galerii Sandecja czekają atrakcje przygotowanie specjalnie dla Was!

Wielkanocne prezenty

13 kwietnia, sobota - godz. 11:00-19:00

Chcesz otrzymać wielkanocne upominek? Nic prostszego!

  • Zrób w sobotę zakupy w Galerii Sandecja za min. 100 zł, okaż paragon hostessie i odbierz koszyczek wielkanocny - do wyboru mamy wiele wzorów, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
  • Zrób w sobotę zakupy w Galerii Sandecja za min. 50 zł, okaż paragon hostessie i odbierz wybrany upominek - palemkę wielkanocną lub czasomierz do gotowania jajek - czasomierz ma specjalną podziałkę, zmienia kolor informując o stopniu ugotowania jaj.

*Obowiązuje regulamin dostępny w biurze administracji Galerii Sandecja oraz w punkcie wydawania nagród.

Wielkanocne warsztaty

Wszystkie dzieci zapraszamy do zabawy i uczestnictwa w warsztatach wielkanocnych, które odbywają się zarówno w sobotę jak i niedzielę.

13 kwietnia, sobota - godz. 11:00-19:00

Warsztaty palm wielkanocnych - przygotujemy tradycyjne palmy wielkanocne, wykorzystamy do tego naturalne dekoracje - bazie, kolorowe trawy, bukszpan, a także kwiaty z bibuły i wstążki. Zajęcia odbywają się w sesjach, rozpoczynających się o każdej pełnej godzinie. W jednej sesji równocześnie może brać udział 15 osób.

14 kwietnia, niedziela - godz. 11:00-19:00

Warsztaty pisanek - przygotujemy pisanki na bazie styropianowych jajek, ozdobimy je cekinami, kolorowym papierem, sznurkami i tasiemkami. Zajęcia odbywają się w sesjach, rozpoczynających się o każdej pełnej godzinie. W jednej sesji równocześnie może brać udział 15 osób.

ŚWIĘTA WIELKANOCNE TYLKO Z GALERIĄ SANDECJA!