Dziś czynne do 21:00, Carrefour - do 22:00

Wielkanocne szykowanie

 

Wielkanoc tuż tuż! Za oknem pierwsze oznaki wiosny. Przygotuj się do Wielkanocy z Galerią Sandecja. W weekend 24-25 marca, 12:00-18:00 Galeria Sandecja zaprasza na Wielkanocne Szykowanie

Warsztaty Wielkanocne

Wielkanocny kącik artystyczny Galerii Sandecja będzie działał zarówno w sobotę jak i niedzielę, w godzinach 12:00-18:00

  • W sobotę, 24 marca, uczestnicy warsztatów pod okiem artystki ludowej nauczą się tradycyjnego wykonywania palemek wielkanocnych, które następnie będzie można zabrać do domu i postawić na świątecznym stole. Przedstawicielka ginących już zawodów, ubrana w regionalny strój, zaprezentuje różne techniki wykonywania palemek wielkanocnych, zdradzając tym samym tajniki tej pięknej tradycji ludowej, która ma szansę być przekazywana kolejnym pokoleniom.
  • Natomiast w niedzielę, 25 marca, zapraszamy dzieci na wspólne wysiewanie ziarenek rzeżuchy, które przy codziennej pielęgnacji pięknie zakiełkują - w sam raz na wielkanocne śniadanie. Dzieci otrzymają do tego dekoracyjne pojemniczki w kształcie skorupki z jajka oraz naklejki z logo Galerii Sandecja.

O uśmiechy na twarzach najmłodszych zadba dziecięca wizażystka, która zaproponuje wiosenne i wielkanocne wzory do wyboru na buziach lub rękach.

Na tym atrakcje się nie kończą! Gdy dzieci będą zajęte wielkanocnymi  warsztatami, rodzice będą mieli świetną okazję, by zrobić przedświąteczne zakupy, a następnie otrzymany paragon zamienić na jeden z dwóch wielkanocnych upominków.

Wielkanocne upominki

Ten przedświąteczny weekend może wypaść wyjątkowo miło i świątecznie. Wielkanoc kojarzy się nieodzownie z koszyczkami, święceniem pokarmów, palemkami, jajkami i pisankami… a gotowanie jajek to dla niektórych prawdziwa zmora, dlatego specjalny gadżet od Galerii Sandecja ułatwi to zadanie. Czasomierz ma specjalną podziałkę, zmienia kolor informując o stopniu ugotowania jaj. Czasomierz można otrzymać za okazaniem paragonu za zakupy na kwotę min. 70 zł.

Z kolei na tych, którzy okażą paragon na kwotę min. 100 zł, czekać będzie pleciony koszyczek, do wyboru - w kolorze białym lub naturalnym, idealny na czas wielkanocnych przygotowań. | REGULAMIN AKCJI

Wielkanocne szykowanie już w weekend 24-25 marca.

Serdecznie zapraszamy!