Dziś czynne do 21:00

SEZAM: zegarki Slazenger

Założona przez braci Ralpha i Alberta Slazenger w 1881 roku firma sportowa Slazenger ma długą historię w produkcji wysokiej jakości sprzętu sportowego i akcesoriów. W 1902 roku marka została mianowana oficjalnym dostawcą piłek do tenisa na korty Wimbledon i to jest najdłuższa współpraca w sportowej historii która trwa nieprzerwanie od 114 lat.

Dzisiaj marka Slazenger jest ściśle związana z szeroką gamą sportów takich jak golf, squash oraz krykiet przekraczając granice innowacji technicznych w rakietach i kijach do tych dyscyplin.

W 2007 firma ARIKAN GROUP otrzymała licencję na projektowanie i produkcję zegarków marki Slazenger. Kolekcja zegarków Slazenger jest trwała, sportowa, pełna życia i przeznaczona do codziennego użytkowania. Nowe wzory zegarków do tenisa, krykieta i golfa cechuje solidność, modny i sportowy charakter oraz wielofunkcyjne mechanizmy.

Marka Slazenger angażuje się w inwestycje w zakresie sportu i aktywnego wypoczynku, a jej zegarki pozostają świadectwem jego połączenia z fanami sportu na wszystkich poziomach.

Zobacz także...