Dziś czynne do 21:00
Głodny zmian? Świetnie!
Zupełnie nowa strefa gastronomiczna prezentuje się coraz smaczniej
Zakupy dla całej rodziny
W super cenach

Zmieniamy się dla Was!

Nowa strefa restauracyjna

Zastosowaliśmy nowoczesny styl, w którym dominują jasne odcienie, biel i szarość połączone z ciepłem drewna. Zróżnicowaliśmy miejsca siedzące na restauracyjne i kawiarniane oraz te dedykowane dzieciom. Wymieniliśmy podłogę, wstawiliśmy nowe stoły i krzesła, a fronty lokali gastronomicznych zyskały ujednoliconą formę.

Pokój rodzica z dzieckiem

Pokój dedykowany rodzicom z małymi dziećmi znajduje się na Parterze Galerii Sandecja, nieopodal sklepu Deichmann. Ładnie zaaranżowany, kolorowy, przyjazny, wyposażony w niezbędny sprzęt i meble będzie udogodnieniem w trakcie wizyty w naszej Galerii.

Komfort zakupów

Do najemców Galerii Sandecja wciąż dołączają nowe, atrakcyjne marki, których salony pojawiają się po raz pierwszy w Nowym Sączu. I dostępne są tylko w Galerii Sandecja!

Bezpłatny internet bezprzewodowy

Każdy użytkownik urządzeń mobilnych może bez przeszkód korzystać z obejmującej dwa poziomy obiektu
bezpłatnej sieci wi-fi.

Galeria Sandecja to centrum handlowe w Nowym Sączu o łącznej powierzchni ponad 40 tys. m2, w którym znajduje się blisko 100 sklepów oraz punktów usługowych i gastronomicznych.

Nowe salony w Galerii Sandecja

Rebel Electro

REBEL ELECTRO - dom i multimedia

Otwarcie: WKRÓTCE

Salon Rebel-Electro oferuje szeroką gamę urządzeń i profesjonalnych produktów elektronicznych, niedostępnych w innych sklepach. U nas znajdziesz wszystko, co jest potrzebne by nagłośnić dom i samochód.

Pepco

PEPCO - salon w nowej odsłonie

Otwarcie: luty 2018

PEPCO to dyskontowa sieć sklepów, oferujących asortyment typu "odzież i wszystko dla domu". Sklepy PEPCO oferują swoim Klientom niskie ceny i duży wybór w myśl hasła "Więcej za mniej... codziennie!".

Swiss

SWISS - nowy butik

Otwarcie: listopad 2017

Wejdź do magicznego świata butików SWISS, w którym czas zyskuje nowy wymiar. Poczuj powiew światowych trendów i szwajcarskiej tradycji. Pozwól się sobą zaopiekować i towarzyszyć nam w najbardziej wzruszających momentach Twojego życia.

Mały Robinson

MAŁY ROBINSON - sklep z zabawkami

Otwarcie: październik 2017

Sklep Zabawkowy "Mały Robinson" wyróżniają się na rynku bogactwem asortymentu, uśmiechniętą, zawsze chętną do pomocy, fachową obsługą oraz najlepszą jakością i dobrą ceną sprzedawanych produktów.

Diverse

DIVERSE - nowa marka modowa

Otwarcie: lipiec 2017

Diverse, jak sama nazwa wskazuje, to marka dla ludzi poszukujących różnorodności, których strój odzwierciedla takie cechy jak aktywne podejście do życia, spontaniczność, ciekawość, chęć do odkrywania nieznanych miejsc i otwartość na nowe idee.

Pako Lorente

PAKO LORENTE - większy salon

Otwarcie: czerwiec 2017

W Pako Lorente klienci mają do wyboru stylizacje męskie na każdą okazję, zaczynając od klasycznych, biznesowych po casualowe, wyróżniające się na tle zachowawczej mody męskiej.

Red Hot Chicken

RED CHOT CHICKEN - nowa restauracja

Otwarcie: kwiecień 2017

Red Hot Chicken oferuje cztery rodzaje wyjątkowego pod względem smaku i soczystości, panierowanego kurczaka: skrzydełka, stripsy, nóżki i udka.

Książnica Polska

KSIĄŻNICA POLSKA - nowa księgarnia

Otwarcie: kwiecień 2017

Zapraszamy już 22 kwietnia na otwarcie nowej księgarni Książnicy Polskiej w Galerii Sandecja w Nowym Sączu.

tk development

Planujesz otworzyć swój sklep? Dołącz do najemców Galerii Sandecja.