Wybrane sklepy dziś czynne do 21:00, Carrefour - do 20:00

INFORMACJA: procedury ograniczające rozprzestrzenianie się wirusa

 

Szanowni Państwo,

w związku z oficjalnym komunikatem Ministerstwa Zdrowia potwierdzającym rosnącą skalę zachorowań w Polsce na wirusa SARS CoV-2, zwanego koronawirusem, Galeria Sandecja zdecydowała się wdrożyć specjalne działania prewencyjne w trosce o zdrowie swoich klientów, najemców i pracowników.

Na chwilę obecną centrum handlowe działa bez jakichkolwiek zmian. Jednocześnie Galeria Sandecja stale monitoruje sytuację i w razie postępującego zagrożenia sanitarno-epidemiologicznego wywołanego nowym wirusem, jest przygotowana do wprowadzenia dalszych działań zapobiegawczych oraz procedur higienicznych zwiększających bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających w obiekcie.

W trosce o Państwa zdrowie, na terenie centrum stosowane są silniejsze środki czystości, a miejsca szczególnie narażone na kontakt z dłońmi (m.in klamki, poręcze schodów ruchomych) są dezynfekowane ze znacznie większą częstotliwością. W toaletach na terenie obiektu umieściliśmy naklejki, które przypominają o konieczności mycia rąk i zachęcamy Państwa do zachowania zwiększonej ostrożności - dbania o higienę rąk oraz unikanie dotykania nimi oczu, ust i nosa. Zdecydowaliśmy się także zmienić elektryczne suszarki do rąk w toaletach na terenie Centrum, na podajniki z ręcznikami papierowymi.

Ponadto w specjalnie oznakowanych miejscach na powierzchniach ogólnodostępnych umieściliśmy podajniki z płynem dezynfekującym. Zalecamy także zachowywać min. 1 metr odległości od innych osób w kolejkach. Zachęcamy także do zadbania o bezpieczeństwo osób starszych, rezygnację ze spotkań z innymi osobami w miejscach publicznych oraz w miarę możliwości do pozostania w Waszych domach.

Państwa zdrowie jest dla nas niezmiernie ważne, dlatego prosimy o stosowanie się do zaleceń wydawanych przez służby sanitarne i medyczne oraz prosimy na bieżąco monitorować naszą stronę internetową oraz profil Galerii Sandecja na Facebooku.