Dziś czynne do 21:00, Carrefour - do 22:00

Karta Stałego Klienta Galerii Sandecja

 

Galeria Sandecja przygotowała specjalne promocje i kupony rabatowe dla posiadaczy karty centrum handlowego. Załóż kartę jeszcze dziś, aby zacząć korzystać z atrakcyjnych zniżek i akcji specjalnych!

Jak stać się posiadaczem karty? To proste. Pobierz i zainstaluj na swoim smartfonie bezpłatną aplikację goodie. W zakładce "Karty" dodaj kartę Galerii Sandecja. Tu możesz przechowywać też inne swoje karty lojalnościowe, mieć je zawsze pod ręką i nie przegapić najlepszych promocji.

Z goodie możesz zyskać jeszcze więcej! Przekonaj się już dziś, instalując aplikację na swoim telefonie lub wchodząc na stronę www.goodie.pl. Goodie jest nowoczesną, przyjazną i bezpłatną platformą, która zbiera i prezentuje najlepsze zniżki i promocje, a także udostępnia dedykowane użytkownikom kupony rabatowe. Z łatwością znajdziesz najlepsze oferty swoich ulubionych marek, informacje o specjalnych wydarzeniach i otrzymasz powiadomienia o najlepszych promocjach. W goodie sprawdzisz też gazetki największych sieci handlowych, zrobisz listę zakupów i znajdziesz mnóstwo inspiracji zakupowych na blogu. Goodie to najlepszy przyjaciel każdego łowcy okazji!

Zabierz goodie na zakupy online, a odkryjesz kolejne benefity! Jeśli lubisz robić zakupy w sieci i szukać najlepszych cen, to z goodie zwiększysz swoje oszczędności! Dzięki programowi cashback otrzymasz zwrot części wydatków za zakupy online. Programem objętych jest niemal 1000 sklepów internetowych z najróżniejszych branż. Zainstaluj goodie już dziś i odkryj, jak wiele możesz zyskać z jedną aplikacją!