t Galeria Sandecja | Diverse
Dziś czynne do 21:00, Carrefour - do 22:00

Diverse

 • Diverse Nowy Sącz
  Diverse Nowy Sącz
  Diverse Nowy Sącz
  Diverse Nowy Sącz
  Diverse Nowy Sącz
  Diverse Nowy Sącz
  Diverse Nowy Sącz
  Diverse Nowy Sącz
  Diverse Nowy Sącz

DIVERSE jest marką dla kobiet i mężczyzn poszukujących różnorodności, żyjących aktywnie, dla których indywidualny styl jest bardziej istotny niż zmieniające się trendy mody. Autorzy kolekcji projektując odzież dla marki myślą o ludziach aktywnych, sprawnie poruszających się w przestrzeniach miejskich, dla których strój stanowi manifest sposobu życia - otwartości, spontaniczności i chęci odkrywania nieznanych obszarów, doświadczeń czy idei. Silny charakter, pewność siebie, pozytywna energia i świeżość to cechy, które definiują unikalną osobowość odbiorców marki.

DIVERSE od ponad 25 lat spełnia niebanalne wymagania ludzi aktywnych, ceniących wygodę, jakość oraz styl. Czerpie inspiracje z najnowszych modowych trendów, wybierając najbardziej interesujące i adoptując je do charyzmatycznego charakteru brandu, ponad wszystko stawiając indywidualny styl. Dzięki temu, kolekcje są odzwierciedleniem niepowtarzalnego ducha marki.

Kolekcja Diverse dostępna w sklepie online na diversesystem.com, w ponad 300 salonach stacjonarnych w Polsce oraz w innych krajach Europy Środkowo - Wschodniej sukcesywnie rozwija swoje portfolio o nowe kolejne rynki.

LOKALIZACJA
 • Branża: 
  Moda
 • Lokalizacja: 
  103
 • Piętro: 
  Poziom 0
KONTAKT