Dziś czynne do 21:00, Carrefour - do 22:00

Vestus

VESTUS to sądecka marka, która zaistniała na rynku w 2010 roku. Została założona przez pasjonatów mody męskiej, posiadających ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży.

Celem naszej firmy jest odpowiedź na potrzeby współczesnego mężczyzny, który poprzez swój styl, wyraża siebie. To kim jest, skąd pochodzi, w co wierzy, jakie ma wartości, to jego tożsamość. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, żeby panowie za pomocą unikatowych stylizacji mogli uzewnętrznić swoją osobowość.

Intensywnie pracujemy nad wyborem najwyższej jakości tkanin, czerpiemy inspiracje z najdalszych zakątków świata i rodzimych tradycji. Oferujemy nowoczesne kroje o klasycznej i extra dopasowanej sylwetce, niestandardowe wzornictwo i klasyczne desenie. Każdy mężczyzna w naszej ofercie znajdzie coś dla siebie.

Za całym przedsięwzięciem stoją ludzie, którzy kochają swoją pracę i dokładają wszelkich starań, aby spełniać marzenia najbardziej wymagających i stylowych mężczyzn. Sztab profesjonalistów - od projektantów, krawców po doradców klienta – dba o kreowanie wizerunku naszych klientów.

LOKALIZACJA
  • Branża: 
    Moda
  • Lokalizacja: 
    107
  • Piętro: 
    Poziom 0
KONTAKT