Dziś czynne do 21:00, Carrefour - do 22:00

Xawer Moda Męska

Firma Xawer to Polska rodzinna firma, której historia zaczęła się w 1983r. Od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją i dystrybucją galanterii męskiej. Początkowo istnieliśmy pod innymi nazwami (m.in. STYLE), a od 2005 roku firma nosi nazwę XAWER. Dzięki doświadczeniu i znajomości branży zdobyliśmy zaufanie naszych odbiorców.

Nasza firma zajmuje się produkcją, importem i dystrybucją galanterii męskiej (krawaty, muszki, koszule, spinki mankietowe, paski, szaliki i inne) do wielu sklepów na terenie całego kraju. Nasi przedstawiciele regularnie odwiedzają współpracujące z nami sklepy, oferując towar w najlepszych cenach, oraz na dogodnych warunkach płatności. Na państwa życzenie, a wystarczy jedynie kontakt telefoniczny, jesteśmy w stanie dojechać do każdego sklepu w Polsce.

Od kilku lat rozwijamy sieć salonów Moda Męska Xawer gdzie oferujemy nasze towary dla klienta detalicznego. Asortyment w sklepach jest bardzo szeroki, poza produktami Xawer oferujemy między innymi garnitury, marynarki, spodnie, kurtki, płaszcze oraz obuwie.

LOKALIZACJA
  • Branża: 
    Moda
  • Lokalizacja: 
    226
  • Piętro: 
    Poziom 1
KONTAKT