Dziś czynne do 21:00, Carrefour - do 22:00

Top Secret

Top Secret ma 20 lat doświadczeń w świecie mody. Jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych polskich marek, oferujących komplementarne kolekcje ubrań i dodatków tak o charakterze codziennym, sportowym jak i bardziej formalnym.

Cztery razy do roku: jesienią zimą, wiosną i latem marka oferuje kompletne linie ubrań, akcesoriów i dodatków w podziale na dwie linie City i Casual, od stylu bardziej formalnego po swobodny oraz kolekcje męską. Linie fashion collection są odpowiedzią na nowości, kierowaną do najbardziej wymagających klientów.

Damskie i męskie kolekcje Top Secret, projektowane w oparciu o aktualne trendy, są nowoczesne, odważne, jednocześnie odwołujące się do emocji. Obejmują ponad 1000 wzorów ubrań w sezonie dzięki temu dają możliwość wyboru stylizacji na wszystkie okazje.

Projekty Top Secret powstają z myślą o polskich klientach i ich potrzebach. Jest to moda przyjazna, dostosowana do polskiego klimatu, kalendarza, zwyczajów i typowych sylwetek. Marka stale się rozwija i stara się sprostać różnym potrzebom odbiorców. Wprowadza coraz więcej ubrań wyższej jakości, ze szlachetniejszych tkanin i dzianin, czyli premium collection, jednocześnie zachowując linie special price, w których istotną wartością jest zrównoważenie ceny i jakości.

Top Secret projektuje kolekcje z myślą o osobach ambitnych i nowoczesnych, młodych duchem, zadowolonych z życia, rodzinnych, poszukujących i spełnionych.

Klienci marki, kobiety i mężczyźni, stawiają przede wszystkim na własny styl, chcą ubraniem podkreślić swoje JA, charakter i osobowość. Moda jest dla nich narzędziem do wyrażania siebie w sytuacjach zawodowych, rodzinnych i w czasie wolnym, daje im poczucie atrakcyjności i piękna i pewności siebie. Stąd express yourself uzupełniają logotyp Top Secret.

Top Secret jest wiodącą marką w segmencie modowym Grupy Kapitałowej Redan. W roku 2009 i 2010 i 2014 marka otrzymała prestiżowy tytuł „Doskonałość Mody”.

LOKALIZACJA
  • Branża: 
    Moda
  • Lokalizacja: 
    25
  • Piętro: 
    Poziom 0
KONTAKT