Dziś czynne do 21:00, Carrefour - do 22:00

Textil Market

  • Textil Market Nowy Sącz

Sieć Textil Market proponuje swoim Klientom duży wybór odzieży dla kobiet, mężczyzn i dzieci oraz szeroki asortyment artykułów dla do domu. Oferujemy szeroką gamę towarów dobrej jakości w bardzo dobrej cenie.

W kolekcji damskiej stawiamy na wygodę i modowość naszych produktów. Każda Pani pragnie poczuć się wyjątkowo i pięknie za niską cenę. Pragniemy zaoferować naszym Klientkom szeroki wybór produktów doskonałej jakości we wszystkich rozmiarach na każdą porę roku. Dzięki naszym niskim cenom, pragniemy stworzyć poczucie racjonalnie wykorzystanej okazji.

W kolekcji męskiej stawiamy na sportową elegancję. Wiemy co potrzebuje mężczyzna elegancki jak i lubiący sport. Pragniemy zaoferować szeroki asortyment począwszy koszul, spodni, bluz, toreb sportowych, kończąc na eleganckich krawatach.

W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć oferty dla młodszych Klientów.

Mamy do zaoferowania zarówno dla dziewczynek jak i chłopców, duży wybór odzieży na każdy sezon np. kurtki, płaszczyki, sweterki w szerokiej gamie kolorystycznej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również towary na różne okazje np. dzień dziecka lub rozpoczęcie roku szkolnego.

Dla najmłodszych znajdziecie Państwo . wszystko czego potrzebują Wasze pociechy od chwili narodzin. Od kaftaników, śpioszków przez różnego rodzaju body, pajacyki po pieluszki, rożki i ręczniczki. W Naszym sklepie nie zabraknie również pluszowych zabawek jak i akcesoriów niemowlęcych.

Dla gospodyń domowych w Naszym sklepie nie zabraknie ręczników, pościeli, prześcieradeł czy ścierek. Na święta, przygotowując swój dom, każda z Pań może zakupić haftowane obrusy czy ozdoby świąteczne. Oferujemy także najpopularniejsze na prezent pantofle, szlafroki, czy szale.

Sieć samoobsługowych sklepów Textil Market jest nadal rozwijana, a asortyment oferowanych produktów jest ciągle uzupełniany i poszerzany.

LOKALIZACJA
  • Branża: 
    Moda
  • Lokalizacja: 
    33
  • Piętro: 
    Poziom 0
KONTAKT